30 серпня ц.р. на Броварському заводі будівельних конструкцій ( ВАТ «БЗСК») відбулася Технічна нарада

30 серпня ц.р. на Броварському заводі будівельних конструкцій ( ВАТ «БЗСК») (м.Бровари, Київська обл., вул.Промислова, 2) відбулася Технічна нарада


, в якій взяли участь Голова правління ВАТ «БЗСК» Дудар Михайло Іванович, директор ВАТ «БЗСК» — Падій Микола Олексійович, директор ДП «НДІБМВ » Мороко Олександр Борисович, в.о. завідувача лабораторією полімерних, покрівельних і теплоізоляційних матеріалів НДІБМВ Націєвський Сергій Юрійович, редактор Всеукраїнського науково-технічного і виробничого журналу « Будівельні матеріали та вироби » Сучкова Олена Анатоліївна.

ВАТ «Броварський завод будівельних конструкцій»   виробляє  конструкції одноповерхових та багатоповерхових  промислових та  житлових будівель, а також теплоізоляційних та конструкційно-теплоізоляційних  матеріалів на основі  спученого перлітового піску. Завод має  власний підрозділ  і будує  житлові та промислові об’єкти у Києві та Київській області.

ВАТ « Броварський завод будівельних конструкцій» та ДП  «НДІБМВ» співпрацюють майже 50-років  у галузі виробництва   легких бетонів та спученого перліту. За розробками  і безпосередньої участі ДП «НДІБМВ» впроваджені технології   виробництва  однієї з основної продукції    БЗСК  — стінових перлітобетонних  виробів, що  успішно діють  на підприємстві.  Впровадження сучасних удосконалених технологій НДІБМВ   по  виробництву спученого перлітового піску  на основі вітчизняної сировини  та  вібропресованих  перлітобетонних  блоків    вивели  підприємство на новий рівень розвитку у житловому будівництві.

DSC_0217_2Голова правління ВАТ «БЗСК» Дудар Михайло Іванович,директор ДП «НДІБМВ » Мороко Олександр Борисович,директор ВАТ «БЗСК» — Падій Микола Олексійович, в.о. завідувача лабораторією НДІБМВ Націєвський Сергій Юрійович.

DSC_0236Директор  ДП  «НДІБМВ» Мороко Олександр Борисович                  

DSC_0237 Директор ДП «НДІБМВ» Мороко Олександр Борисович,
Директор ВАТ «БЗСК» — Падій Микола Олексійович

Результатом зустрічі стало Угода про співпрацю, цілі і завдання якої були викладені в ПРОТОКОЛІ технічної наради щодо співпраці ВАТ «БЗБК» та ДП «НДІБМВ».

ДП «НДІБМВ» запропоновано співпрацю по ряду напрямків, пріорітетним з яких були визнані:

• впровадження технології гідрофобізації спученого перліту у промислових об’ємах;
• розробка та впровадження технології виробництва неавтоклавного газобетона D600 М25;
• впровадження технології гідрофобізації спученого перліту у промислових об’ємах.

З інформаційно-рекламної співпраці було передбачено такі основні напрями :

1. Регулярне ( у кожному випуску журналу ) розміщення інформації о діяльності ВАТ «БЗСК», продукції і матеріалах, що випускаються на підпр

иємстві, про інновації на виробництві, впровадження нових сучасних технологій та обладнання ;
2. Також регулярне розміщування у журналі інформації про реалізовані та споруджувані житлові проекти ВАТ «БЗСК».

DSC_0246

 Голова  правління ВАТ «БЗСК»  Дудар  Михайло  Іванович

Подібні статті