31 липня 2013 року компанія ТОВ «Керамейя» відкрила лінію з виробництва клінкерної цегли

DSCN358631 липня 2013 року директор ДП «НДІБМВ» Мороко Олександр Борисович прийняв участь у відкритті нової виробничої лінії «КлінКерам ІІ» з виготовлення клінкерної керамічної цегли на ТОВ «Керамейя» у м.Суми, за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку та співвласників «Керамейї».

 

У рамках відкриття нової виробничої лінії «КлінКерам ІІ» була проведена  екскурсія на новозбудовану лінію, демонстрація технологічних можливостей обладнання, вихід першої вагонетки з цеглою.

DSCN3581 DSCN3592У даному заході взяли участь  керівництво інвестиційного фонду «Horizon Capital», представники Європейського банку реконструкції та розвитку, Директор Департаменту нормативно-методичного забезпечення промислового і цивільного будівництва, будіндустрії та виробництва будівельних матеріалів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В.О. Глухов, Голова Наглядової ради Асоціації «Веукраїнський союз виробників будіівельних матеріалів та виробів», Віце-президент Конфедерації будівельників України І.М. Салій, Генеральний директор Асоціації «Веукраїнський союз виробників будіівельних матеріалів та виробів» О.Г. Бобунова.

 

IMG_6681IMG_6562

Подібні статті