Міжнародна науково-практична конференція «Будівельні суміші. Гіпс та вироби на основі гіпсу. Системи сухого будівництва».

DSC0074812-13 червня 2013 року у м. Києві у конференц-залі готелю «ДЖЕРЕЛО» (Пуща-Водиця) відбулася чергова міжнародна науково-практична конференція «Будівельні суміші. Гіпс та вироби на основі гіпсу. Системи сухого будівництва».


Організатори конференціїМіністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України та Державне підприємство «Український науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут будівельних матеріалів та виробів «НДІБМВ».

У конференції взяли участь понад 90 представників провідних виробничих, будівельних, проектних та науково-дослідних організацій України, ближнього і дальнього зарубіжжя: ТОВ «Кнауф Гіпс Київ», ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас»,  ДП «Кнауф Маркетинг», Universität Weimar (Німеччина),  ПрАТ «ТЕРМІНАЛ-М», ТОВ «ЕКОТЕРМОГРУП», ОДО «СИНИАТ», ФГБОУ ВПО «МГСУ» (Росія), Російська гіпсова асоціація, ТОВ «ТЕХНОАРТ», Волгоградський гіпсовий завод (Росія), КНУБА, НУВГП, ГК «ФОМАЛЬГАУТ», ДП «НДІБК», ВААГ, НУ «Львівська Політехніка», ТОВ «УКРЮГІМПЕКС», ТОВ «АЕРОК», ТОВ «ЮДК», Кам’янець-Подільське ВАТ «Гіпсовик», ПЕРЛІТ ГРУП, НДІВМ ім. В.Д. Глуховського КНУБА, ОАО «БЕЛГИПС» (Республіка Білорусь), НТУУ «КПІ», ПАТ «ХайдельбергЦемент Україна», ПАТ «Івано-Франківськцемент», ТОВ «СОЛЕКСІМ», OOO Горная компания «ПараванПерлит»  (Грузія), ПрАТ «Бахчисарайський комбінат «Будіндустрія» та ін.

Інформаційну підтримку заходу надали провідні видання: журнали «EuroBUILD», «Будівельний журнал», «Murator», «ProfBuild», «КапСтроительство», «BPrice», «Будівельні матеріали та вироби».

IMG_4876

На конференції було розглянуто питання:
— ринок сухих будівельних сумішей України (2012 рік);
— стан та перспективи успішного розвитку в галузі гіпсових матеріалів Росії;
— вплив домішок в природному гіпсі на виробництво і якість гіпсокартонних плит та сухих будівельних сумішей;
— вплив структуроутворення гіпсоцементнопуццоланового в’яжучого на деформаційні властивості суміші;
— характеристики та властивості цементів;
— поліпшення властивостей безвипалювальних гіперпресованих гіпсових композитів;
— екологічна сертифікація гіпсокартонних плит — крок у євроінтеграційних процесах української будівельної галузі;
— гіпсові листи та їх вогнестійкість;
— гіпсове в’яжуче для сухих сумішей: проблеми використання;
— технологія улаштування штукатурних покриттів і підлог комплектом спеціальних засобів механізації з використанням сухих будівельних сумішей;
— інертні заповнювачі для сухих гіпсових сумішей (СГС). Перспективи можливого застосування;
— особливості виробництва спученого перлітового піску поліпшеної якості різних родовищ для сухих будівельних сумішей;
— спучений перліт в сануючих штукатурках;
— перліт родовища Фогош, особливості переробки та його використання в сухих будівельних сумішах;
— модифіковане гідратне вапно для тонкошарових покриттів;
— роль сульфату кальцію у формуванні властивостей лужного шлакопортландцементу;
— вплив глиноземвміщуючого компоненту на структуроутворення клінкеру білого цементу;
— дослідження процесів структуроутворення штучного каменю на основі модифікованого гіпсоцементнопуццоланової в’яжучої речовини та їх врахування при уточненні методики визначення водостійкості;
— використання гіпсовміщуючих відходів промисловості в якості сировини прIMG_4894и виробництві будівельних матеріалів і виробів;
— особливості складу і структуроутворення композитів на основі енергозберігаючої модифікованої зологіпсоцементної в’яжучої речовини для виготовлення виробів зовнішнього опорядження будинків;
— особливості технології виробів на основі пресованого гіпсового каменю;
— дослідження реологічних властивостей модифікованих геоцементів та багато ін.

IMG_4982Доповіді та статті учасників конференції було опубліковано у науково-технічному збірнику «Будівельні матеріали, вироби та санітарна техніка» (випуск № 48).

Для учасників конференції було проведено екскурсію на виробництво гіпсокартонних плит ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» та у навчальний центр ДП «Кнауф Маркетинг».

Подібні статті