Перелік науково-практичних конференцій, що будуть проводитись Державним підприємством «Український науково-дослідний і проектно–конструкторський інститут будівельних матеріалів та виробів «НДІБМВ» у 2014 році

6 березня 2014 року в рамках виставки KievBuild відбудеться конференція «День газобетону», присвячена вирішенню ряду проблем, пов’язаних з будівництвом цивільних і промислових будівель у сейсмонебезпечних районах. Програма конференції додається.

11-13 червня у Мінську відбудеться 8-а Міжнародна науково-практична конференція «ОПЫТ ПРОИЗВОДСТВА И ПРИМЕНЕНИЯ ЯЧЕИСТОГО БЕТОНА АВТОКЛАВНОГО ТВЕРДЕНИЯ». Програма конференції додається.

Назва заходу

Місце проведення

Строк проведення

1

Міжнародна науково-практична  конференція «Енергозбереження в будівництві. Тепло- та звукоізоляційні матеріали. Фасади. Фасадні системи»

Запрошення на конференцію та науково-технічний збірник № 50 «Будівельні матеріали, вироби та санітарна техніка» (2013 р.) додаються

м. Київ вул. Костянтинівська, 68

26-27 Березня 2014 р.

2

Міжнародна науково-практична  конференція «Перліт. Досвід виробництва та застосування»

м. Київ, вул. Курортна (Пуща-Водиця), Готель «ДЖЕРЕЛО»

Травень 2014 р.

3

Науково-практична конференція «Бетони та добавки для бетону в сучасному будівництві: актуальні питання виробництва і застосування»

м. Київ вул. Костянтинівська, 68

Вересень 2014 р.

4

Міжнародна науково-практична  конференція «Будівельні   суміші на основі мінеральних в’яжучих. Гіпс   та   вироби  з   гіпсу. Системи сухого будівництва»

м. Київ вул. Костянтинівська, 68

Листопад 2014 р.

Подібні статті