Представлення в.о. директора ДП «НДІБМВ» Скрипника А.Л.

14 вересня 2018 року   відбулось  офіційне представлення  в.о. директора  ДП «НДІБМВ» — кандидата економічних наук, доцента, члена – кореспондента АБУ Скрипника Андрія Леонідовича.

Нового керівника представив  та довів до присутніх розпорядження Мінрегіону України начальник відділу управління державною власністю  Провоторов О.П. та заступник начальника відділу управління державною власністю Павлюк В.М.  У своєму виступі Провоторов О.П.  підкреслив значимість фундаментальних і прикладних наукових досліджень в галузі будівельних матеріалів,  висловив слова подяки колишньому керівництву інституту — директору Дюжиловій  Н.О. та нагадав про основні завдання ДП «НДІБМВ», що вимагають своєчасного виконання в нинішніх умовах. Також він зауважив, що Скрипник А.Л. понад 17 роківв викладав в КНУБА, а також майже рік керував іншим відомим державним інститутом ДП «НДІБВ», і тому має успішний досвід розвитку госпрозрахункових державних наукових підприємств будівельного профілю.

У слові-відповіді новопризначений керівник ДП «НДІБМВ» Скрипник А.Л.  подякував колективу інституту за підтримку та  висловив упевненість, що, інститут  під його керівництвом зможе продовжити традиції ефективної наукової діяльності в сфері удосконалення виробництва та підвищення споживних властивостей будівельних матеріалів та виробів, збільшити обсяги виконання НДР, підвищити заробітні плати та оновити матеріально-технічну базу. Найбільш перспективними напрямами розвитку були названі сертифікація будівельних матеріалів та виробів за гармонізованими європейськими стандартами, а також розвиток на базі інституту таких науково-технічних послуг,  як розробка будівельних проектів, обстеження будівель і споруд тощо.

 

 

Подібні статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *