Презентація нового асортименту сухих і рідких матеріалів TM Siltek

БетонКомплекс_Яменко31 липня 2015 року відбулася презентація нового асортименту сухих і рідких матеріалів ТМ Siltek.

В презентації нових матеріалів взяли участь запрошені українські регіональні представники з реалізації продукції ТМ Siltek, а також керівний склад Асоціації «Промислово-будівельної групи «Ковальська», Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів.

Було представлено ряд нових матеріалів з удосконаленою рецептурою та майстер-класи по їх застосуванню від фахівців підприємства «Термінал-М».

Захід відвідали більше сотні гостей: керівники будівельних організацій, науковці, архітектори, офіційні регіональні представники.

БетонКомплекс_Пилипенко«Сміливо можу заявити, що продукція ТМ Siltek серед вітчизняних аналогів на будівельному ринку України є поза конкуренцією, а високу якість наших матеріалів постійно демонструємо на власних об’єктах ПБГ «Ковальська». Будівельні суміші Siltek експортуються до низки країн-сусідів, у найближчих планах освоєння західних ринків», – про це генеральний директор ПБГ «Ковальська» Сергій Пилипенко розповів у своєму виступі під час презентації нового асортименту продукції ТМ Siltek, що відбулася 31 липня на відкритому виставковому майданчику ТОВ «Бетон Комплекс».

БетонКомплекс_СалийУчасники презентації, серед яких були Президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів, Іван Салій, виконавчий директор Конфедерації будівельників України Віталій Грусевич та інші представники будівельних організацій, науковці КНУБА та НДІБМВ, архітектори, офіційні дистриб’ютори ТМ Siltek і журналісти, змогли власне переконатися у високих властивостях та широкому спектрі застосування сучасних матеріалів.

Нова продукція була представлена декількома позиціями:

– гіпсо-цементна пуцоланова штукатурка РМ-19 (у порівнянні з цементними штукатурками вона зручніша в нанесенні, а з гіпсовими – відзначається покращеними характеристиками міцності та щільності);

– стяжка FM-10, що має здатність тверднути за 5 хвилин»;

– унікальний «легкий» клей для плитки Т-99 (мішок вагою 15 кілограмів дає змогу отримати готового продукту стільки, скільки із 25-тикілограмового мішка стандартного клею для плитки).

Технологи ПрАТ «Термінал-М» розповіли і про високоякісні фарби, представлені у 240 відтінках. До їх складу входять екологічно безпечні дисперсії VAE, які широко використовуються у Європі. Так, наприклад, атмосферостійку фарбу Facade Pro та екологічно безпечну фарбу Ecoway українські споживачі вже купують і власне переконуються у високій якості оновлених рецептур матеріалів: легкості нанесення, відмінній покривній здатності та зносостійкості. Відтепер усі водно-дисперсійні продукти ТМ Siltek виготовляються лише на основі нової дисперсії.

Слід наголосити і на широкому асортименті мозаїчних штукатурок Decor Mosaic та Decor Marble, які мають палітру яскравих кольорів для фасадних та інтер’єрних рішень, стійких до механічних ушкоджень, зручних у нанесенні та з довгим строком експлуатації.

Для професіоналів будівельної справи підприємство «Термінал-М» підготувало високоефективну систему теплоізоляції нової торговельної марки «Мікс+», поставлену на виробничий потік на початку 2015 року.

Особливе зацікавлення новинками викликало у регіональних представників з реалізації продукції ТМ Siltek, які спеціально приїхали за запрошенням до столиці з різних міст України та Молдови. Присутні мали нагоду познайомитися із колегами, перейняти і поділитися професійним досвідом, розширити коло потенційних партнерів, а також обговорити подальші шляхи взаємовигідної співпраці.

БетонКомплекс_Яменко 2Олександр Яменко, керівник ПрАТ «Термінал-М», запропонував надалі зробити подібні заходи доброю традицією, адже вони є досить ефективними і змістовними. Також додав, що підприємство продовжує розвиватися і готове збільшувати свої виробничі потужності аби і надалі задовольняти потреби споживачів.

«Підприємству майже вісім років, але, незважаючи на такий «молодий» вік, ТМ Siltek добре знають на ринку будівельних сумішей. А підприємство відоме, як виробник високоякісної продукції. Через значне завантаження наші фахівці працюють у три зміни і, що найголовніше, без посередників. Це сприяє утримувати оптимальну ціну, що в свою чергу впливає ефективність торговлі», – зазначив Олександр Яменко.

БетонКомплекс 2 БетонКомплексДиректор ДП НИИСМИ Дюжилова Наталья Александровна _Салий И.Н._Пилипенко С.А _Суруп В.Ю.БетонКомплекс_Яменко_Салий и кто-то еще

 

 

 

Директор ДП НИИСМИ Дюжилова Наталья и Вице-президент ПБГ Ковальська Суруп В.Ю. БетонКомплекс_Пилипенко_ДюжиловаБетонКомплекс 3БетонКомплекс 4

 

 

Подібні статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *