Спеціалізована нарада на підприємстві ТОВ «Керамейя» (м.Суми)

Керамейя 323 липня 2015 року у м. Суми у рамках виїзного засідання Всеукраїнської Спілки виробників будматеріалів відбулась Спеціалізована нарада присвячена питанням застосування новітніх розробок з енергозбереження на підприємствах будівельної галузі. Основна увага була приділена технічним розробкам одного з лідерів ринку керамічної цегли України компанії Керамейя.

Перед початком Спеціалізованої наради було проведено огляд підприємства, де кожен мав можливість особисто ознайомитись з розробками та новітніми технологіями. Серед учасників наради було представлено провідні підприємства машинобудування та виробників будматеріалів з різних регіонів України (Київська обл., Волинська обл., Закарпатська обл., Сумська обл., Луганська обл., Чернігівська обл. та ін.).

 

Керамейя 5Серед доповідачів представники: компанії «Керамейя» — Генеральний директор Телющенко І.Ф., заступник головного інженера Савченко А.Л., компанії «КліентГаз», керівник проекту Центру РЕЧВ створеного в рамках програми ООН, ТОВ «Механічний завод «Сонет», ТОВ «Агроман-Декор». Найбільш жваве обговорення сталося за результатами доповіді заступника головного інженера ТОВ Керамейя Савченко А.Л. та ознайомлення з досвідом застосування на підприємстві з виготовлення клінкерної цегли технології використання продуктів з деревини в якості замінника природнього газу.

Крім того, під час конференції було представлено технології з заміщення природного газу продуктами газифікації твердих видівтоплива та технологія опалення нагрівачама на основі новітніх розробок ТОВ «Агромат-Декор», які вже застосовуються на окремих підприємствах будівельної галузі.

 

Керамейя 12 Керамейя 4Керамейя 2

 

 

Керамейя

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Подібні статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *