Відкриття технологічної лінії «Екструдер» на підприємстві «Бетон Комплекс»

Экструдер16 червня на підприємстві «Бетон Комплекс», що входить до складу ПБГ «Ковальська», відбулося офіційне відкриття технологічної лінії «Екструдер» з виготовлення багатопорожнинних плит перекриття відомої світової компанії Nordimpianti.

Экструдер 2Нова модель «Екструдера» EVO E150 вважається унікальною на будівельному ринку України, адже технологія дозволяє виготовляти вироби номінальною шириною від 1100 до 1500 мм. Продукцію використовують у зведенні об’єктів житлового та комерційного призначення, адже вона не лише підвищує їх якісні характеристики, а й прискорює процес будівельних робіт.

Суруп и ведущийСпеціально для запрошених, Володимир Суруп, віце-президент ПБГ «Ковальська», представив продукцію нової лінії «Екструдер», розповів про її переваги та значення для будівельної сфери, а також продемонстрував сам процес роботи нового комплексу.

Окрім керівного складу ПБГ «Ковальська», на урочисту подію відкриття завітали представники органів державної влади, будівельних компаній, проектанти та архітектори. Серед них Дмитро Андрієвський — народний депутат України, Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, Петро Шилюк — президент «Будівельної палати України» та корпорації «ДБК-Житлобуд», Олександр Спасибко — заступник голови КМДА, Наталія Дюжилова — директор ДП  «НДІБМВ», Іван Салій — президент Асоціації «Всеукраїнська спілка виробників будівельних матеріалів» та інші. Почесні гості були приємно вражені високим європейським рівнем підприємства «Бетон Комплекс», тому обіцяли максимально сприяти розвитку Групи з боку держави.

Лаповская и Дюжилова_2 Дюжилова и Пилипенко Шилюк Суруп_2
Португальский и Лаповская Дюжилова и Шилюк Дюжилова и Салий Лаповская и Салий

Подібні статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *