Запрошення на заходи ділової програми Міжнародного форуму для сталого розвитку GREEN MIND

Доброго дня!

Запрошуємо  Вас та ваших колег взяти участь у заходах ділової програми Міжнародного форуму для сталого розвитку GREEN MIND -2018.

Цього року форум відбудеться 21-23 листопада в Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський пр-т 15) на платформі INNOVATION MARKET (секція «Екологія»).

За программою у перший день (21.11) на обговорення виносяться питання реформування системи державного моніторингу довкілля та екологічного податку, а також державної підтримки зеленої модернізації виробництва та виконання Україною вимог протоколу РВПЗ. Зазначені питання матимуть регуляторний вплив, участь і їх обговоренні буде цікава як представникам бізнесу, так і зацікавленим громадським організаціям, експертам та науковцям. 22.11 відбудуться два тренінги за участю експертів Програми ООН з навколишнього середовища (паризький офіс) про керівні принципи інформування щодо екологічности продукції та екологізації публічних закупівель. Останній день форуму (23.11) присвячений освіті для сталого розвитку.

 Реєстрація для участі у кожному з заходів обов’язкова. Ознайомитись детальніше про кожен із заходів та зареєструватись можна за посиланням:  

http://www.greenmind.com.ua/ua/reestratsiya-na-forum-2018.html

 Участь для представників неприбуткових організацій безкоштовна, за умов реєстрації до 15 листопада.

 Буду вдячна за поширення інформації про форум та його заходи.

Інформація в соціальних мережах: https://www.facebook.com/pg/forumgreenmind/events/

Анонси по кожному з заходів: http://www.greenmind.com.ua/ua/

Програма GREEN MIND -2018: http://www.greenmind.com.ua/ua/programa-2018.html

Банери та лого: http://www.greenmind.com.ua/ua/zmi/banery-i-logo.html

 

Подібні статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *