Зустріч з Президентом Всеукраїнської Спілки Виробників Будматеріалів Салієм І.М.

СалийНапередодні Дня будівельника відбулася зустріч Президента Всеукраїнської Спілки Виробників Будматеріалів Салія І.М. з науковцями: директором ДП «НДІБМВ», к.т.н. Дюжиловій Н.О. та заст.директора з наукової роботи, д.т.н. Лаповської С.Д. Було виявлено ряд пріоритетних завдань, які стоять перед будівельною галуззю.

3Будівельникам потрібні сучасні, якісні та недорогі будівельні матеріали. Експлуатаційне енергоспоживання існуючих житлових і громадських будівель значно перевищує аналогічні показники в технічно розвинених країнах з подібними природно-кліматичними характеристиками. Було вирішено розробити системний підхід і економічно обгрунтовану послідовність виконання комплексу взаємопов’язаних і взаємозалежних енергозберігаючих заходів.

Салий и ЛаповскаяРозглядалися питання протистояння демпінгу якості за програмою «Висока якість – чесна ціна», а також про перехід галузі будівельних матеріалів на європейські стандарти.
Таким чином, зрозуміло, що є ряд важливих питань і проблем, які можливо вирішити тільки в тісній співпраці виробників з науковцями.

Подібні статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *