Експертиза аварійних ситуацій при будівництві та експлуатації будівель і споруд

       ДП «НДІБМВ» проводить експертизу аварійних ситуацій при будівництві та експлуатації будівель, котлованів, зсувних схилів і підпірних стін, що виникли внаслідок зсувів, пожеж, підтоплень, знаходження об’єкта в безпосередній близькості від нового будівництва, неналежної якості виконання будівельних робіт, дефектних будматеріалів тощо.

    Експертиза проводиться сертифікованими інженерами з використанням методів руйнівного і неруйнівного контролю стану будівельних конструкцій, проведенням лабораторних досліджень, геологічних вишукувань, геодезичних робіт.
У процесі виконання робіт проводиться обстеження аварійного об’єкта, виконуються розрахунки несучої здатності аварійних конструкцій з урахуванням їх технічного стану, визначаються причини виникнення аварійної ситуації і складається експертний висновок про можливість подальшої експлуатації об’єкта. За необхідності можуть розроблятися рекомендації щодо зміцнення конструкцій об’єкта, проектно-кошторисна документація на їх капітальний ремонт, реконструкцію або демонтаж.

Подібні статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *