Випробування асфальтобетонних сумішей, основ і покриттів автомобільних доріг (асфальтобетонних, цементнобетонних)

ДП «НДІБМВ» проводить випробування асфальтобетонних сумішей, основ і покриттів автомобільних доріг (асфальтобетонних, цементно-бетонних) на відповідність вітчизняним і європейським нормативним документам (ДСТУ Б В.2.7-30: 2013 «Матеріали нерудні для щебеневих і гравійних основ та покриттів автомобільних доріг. Загальні технічні умови», ДСТУ Б В.2.7-127: 2015 «Суміші асфальтобетонні і асфальтобетон щебенево-мастикові. Технічні умови», ДСТУ Б В.2.7-119: 2011 «Суміші асфальтобетонні і асфальтобетон дорожній та аеродромний. Технічні умови).

Випробування проводяться за ДСТУ Б В.2.7-89-99 «Матеріали на основі органічних в’яжучих для дорожнього і аеродромного будівництва. Методи випробувань» (ГОСТ 12801-98), ДСТУ Б В.2.7-214: 2009 «Будівельні матеріали. Бетони. Методи визначення міцності за контрольними зразками», ДСТУ Б В.2.7-319: 2016 «»Суміші асфальтобетонні і асфальтобетон дорожній та аеродромний. Методи випробувань» і можуть включати такі показники:

— товщина покриття і основи,

— площа покриття дороги,

— об’ємна щільність покриття,

— витрати асфальто-бетону (цементо-бетону) на ділянці дороги;

— міцність на стиск бетонного покриття,

— клас бетону,

— коефіцієнт ущільнення.

Також проводимо відбір зразків (кернів).

Інститут має великий досвід в дослідженні фізико-технічних показників асфальтобетонних і цеменобетонних сумішей, основ і покриттів автомобільних доріг. За останні роки дослідження основ і покриттів доріг в інституті замовляли Прокуратура Дніпропетровської області, ТОВ «Стройреконструкція», ТОВ «Блан-Дор», ТОВ «Експертно-дослідницька служба України», ТОВ «Альянс-Трейд-Груп ЛТД», ПП «магістраль 2016 «, ТОВ» Київська будівельна компанія — Плюс «і інші компанії.

Подібні статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *