Випробування керамічної плитки

           ДП «НДІБМВ» проводить сертифікаційні і періодичні випробування керамічної плитки на відповідність вітчизняним і європейським нормативним документам (ДСТУ Б В.2.7-282: 2011 «Плитки керамічні. Технічні умови» (EN 14411: 2006, NEQ), ДСТУ Б В.2.7-256: 2011 «Плитки кислототривкі і термокислототривкі керамічні. Технічні умови» (ГОСТ 961-89, MOD)).

         Випробування проводяться за ДСТУ Б В.2.7-283: 2011 «Плитки керамічні. Методи випробувань» і можуть включати такі показники: геометричні розміри і відхилення від них, кривизна, зовнішній вигляд і наявність дефектів, водопоглинання, відкрита пористість, відносна і об’ємна щільність, межа міцності на стиск і на вигин, морозостійкість, термічна стійкість, зносостійкість, руйнівне навантаження, водонепроникність, коефіцієнт тертя ковзання, стійкість до розтріскування глазурі, стійкість до утворення плям, стійкість до дії агресивних хімічних речовин (сильних і слабких кислот і лугів, побутових хімікатів і добавок для басейну).

Інститут має великий досвід в дослідженні фізико-технічних показників керамічної плитки. Зокрема в останні роки інститут проводив дослідження плитки на замовленняПрАТ «Зевс Кераміка», ТОВ «Коростенський індустріальний парк» та інших компаній.

Подібні статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *