Випробування штукатурок стартових і фінішних для ручного і машинного нанесення (гіпсових, на синтетичному в’яжучому)

       ДП «НДІБМВ» проводить сертифікаційні і періодичні випробування штукатурок стартових і фінішних для ручного і машинного нанесення (гіпсових, на синтетичному в’яжучому) на відповідність вітчизняним і європейським нормативним документам (ДСТУ Б В.2.7-126: 2011 «Суміші будівельні сухі модифіковані. Загальні технічні умови» , ДСТУ Б В.2.7-233: 2010 «Будівельні матеріали. Суміші будівельні рідкі модифіковані. Загальні технічні умови»).

       Випробування проводяться за ДСТУ Б В.2.7-239: 2010 «Розчини будівельні. Методи випробувань» (EN 1015-11: 1999, NEQ), ДСТУ Б В.2.7-105-2000 «Матеріали і вироби будівельні. Метод визначення теплопровідності і термічного опору при стаціонарному тепловому режимі» (ГОСТ 7076-99), ДСТУ Б ГОСТ 28575: 2011 «Захист від корозії в будівництві. Конструкції бетонні і залізобетонні. Випробування паронепроникності захисних покриттів» (ГОСТ 28575-90, IDT) і можуть включати такі показники:

 — водоутримуюча здатність,

 — крупність заповнювача,

 — термін придатності,

 — рухливість,

 — питома витрата на 1м2 поверхні,

 — межа міцності на стиск і на розтяг при вигині,

 — міцність зчеплення з основою (для різних основ),

 — тріщиностійкість,

 — водопоглинання,

 — щільність в затверділому стані,

 — час висихання,

 — водостійкість,

 — морозостійкість,

 — паропроникність,

 — теплопровідність.

Інститут має великий досвід в дослідженні фізико-технічних показників штукатурок і співпрацює з провідними вітчизняними виробниками. Зокрема за останні роки дослідження штукатурок в інституті замовляло ПрАТ «Термінал-М», ТОВ «ВК» Поліпласт «та інші компанії.

Подібні статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *