З Днем Будівельника!

Постійно займаючись новими проектами, люди часто не мають часу просто поспілкуватися в теплій компанії. Не можна знайти для цього кращого моменту, ніж професійне свято.
Державне підприємство «Український науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут будівельних матеріалів та виробів «НДІБМВ»( створено у 1928 р. ) — базова організація Мінрегіону України з науково-технічної діяльності у сфері промисловості будівельних матеріалів супроводжує та приймає участь у супроводі понад 250 стандартів на будівельні матеріали і методи їх випробування та визначає державну науково-технічну політику України . Спеціалісти інституту здійснюють науково-технічну підтримку вітчизняних галузевих підприємств – пропонують та допомагають налагодити випуск нових видів продукції (теплоізоляційні вироби, сухі будівельні суміші, ніздрюватобетонні вироби тощо).
Сьогодні колеги зібиралися за святковим столом відзначити День будівельника. І будуть вимовлятися приємні слова під час тостів, яки заохотять науковців на нові успіхи в галузі на державному та світовому рівні.Builders-4

Builders-3(1)

Builders-17(1)

DSC_0785

Подібні статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *