Обстеження будівель і споруд (труб, веж, тунелів, колекторів, гідротехнічних споруд, очисних споруд, підпірних стін тощо)

         ДП «НДІБМВ» проводить обстеження будівель і споруд (труб, веж, тунелів, колекторів, гідротехнічних споруд, очисних споруд, підпірних стін тощо) для визначення їх технічного стану, розробки рекомендацій щодо їх безпечної та ефективної експлуатації та для збору вихідних даних для проектування капітального ремонту або реконструкції.

     Обстеження проводиться сертифікованими інженерами з використанням приладів неруйнівного контролю будівельних конструкцій (ультразвукових, ударних, тепловізора тощо).

             Обстеження включає такі етапи:

1) збір вихідних даних про об’єкт обстеження;

2) вивчення та аналіз існуючої документації;

3) загальний візуальний огляд конструктивних елементів;

4) дефектоскопія (виявлення пошкоджень і дефектів) конструкцій з фотофіксацією всіх пошкоджень і місць їх розташування,

 5) визначення міцності несучих конструкцій руйнівними або неруйнівними методами;

6) аналіз результатів обстеження та складання експертного висновку про технічний стан окремих конструкцій, а також будівлі (споруди) в цілому;

9) складання звіту за результатами виконаних робіт, який включає також загальні рекомендації щодо усунення пошкоджень і забезпечення подальшої безпечної і надійної експлуатації об’єкта.

      За необхідності, відповідно до технічного завдання Замовника, виконуються шурфування фундаментів, лабораторні дослідження проб, відібраних з конструкцій, розрахунки несучої здатності конструкцій будівлі (фундаментів, перекриттів, колон, ригелів, простінків тощо) для оцінки можливості надбудови та перепланування, виконуються обміри будівлі та обмірні креслення, складається технічний паспорт будівлі (споруди).

Інститут має великий досвід в обстеженні будівель і споруд. За останні роки обстеження в інституті замовляли Прокуратура м.Києва, ДСНС України, ТОВ «Міжнародний виставковий центр», Виконавчий комітет Щастинської міської ради, Виконавчий комітет Бориспільської міської ради, ТОВ «Спецпроект-Інвест», ТОВ «Крокус», ТОВ «Рожище Мілк «, інші компанії та органи влади. Серед об’єктів, які обстежив інститут, можна виділити Міжнародний виставковий центр (м.Київ), Київський академічний театр драми і комедії на Лівому березі Дніпра, окремі корпуси, приміщення та конструкції на території Олександрівської клінічної лікарні м.Києва.

Подібні статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *