Розробка проектно-кошторисної документації стадій ЕП, П, РП, Р на капітальний ремонт (реконструкцію) будівель, споруд та їх окремих конструктивних елементів (фундаментів, колон, перекриттів, фасадів, покрівель тощо)

              ДП «НДІБМВ» розробляє проектно-кошторисну документацію стадій ЕП, П, РП, Р на капітальний ремонт (реконструкцію) будівель, споруд та їх окремих конструктивних елементів (фундаментів, колон, перекриттів, фасадів, покрівель тощо), а також влаштування огорожі котлованів і підпірних стін.

            Роботи виконуються сертифікованими інженерами і включають всі необхідні розділи (ОВНС (оцінка впливу на навколишнє середовище), архітектура, конструктив (міцність і стійкість), енергоефективність, технологія будівельного виробництва, опалення, вентиляція, водопостачання і каналізація, електрика, пожежна безпека, обсяги робіт, кошторисна документація тощо).

               За необхідності проводиться узгодження з держекспертизи і авторський нагляд за виконанням робіт.

Інститут має великий досвід проектування в будівництві. За останні роки проектні послуги в інституті замовляли КП "Бучабудзамовнік", Виконавчий комітет Чернігівської міської ради та інші компанії та органи влади

Подібні статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *