Повідомити про корупційне правопорушення

16.12.2019

Державне підприємство «Український науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут будівельних матеріалів та виробів (НДІБМВ)», в порядку визначеному Законом України «Про запобігання корупції», співпрацює із особами, які можуть  повідомляти про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Тому Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Повідомлення  можуть бути здійснені без зазначення авторства (анонімно).

Всі ці повідомлення будуть розглянуті уповноваженим з питань запобігання та виявлення корупції в ДП «НДІБМВ»  в порядку визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Повідомлення про порушення вимог Закону може бути як письмовим, так і усним.

Повідомлення може бути подано:

— письмово з позначкою «Про корупцію» на адресу:

 ДП «НДІБМВ»: 04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 68 ;

— електронною поштою на адресу:ndibmv@ukr.net;

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Інформація про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корурупції, до якої можна повідомити про вчинення працівниками ДП «НДІБМВ» корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

 

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції ДП «НДІБМВ»

Драговоз Людмила Олександрівна.

Номер телефону: (044) 425 56 32.

Телефон працює:

Понеділок — четвер з 09.00 до 18.00, п’ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва з 13.00 до 13.45.

Субота, неділя — вихідні дні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *