Випробування декоративних штукатурок (силіконових, силікон-силікатних, полімерних, акрилових (для ручного та машинного нанесення))

       ДП «НДІБМВ» проводить сертифікаційні і періодичні випробування декоративних штукатурок (силіконових, силікон-силікатних, полімерних, акрилових (для ручного та машинного нанесення)) за ДСТУ Б В.2.7-126: 2011 «Суміші будівельні сухі модифіковані. Загальні технічні умови», ДСТУ Б В.2.7-233: 2010 «Будівельні матеріали. Суміші будівельні рідкі модифіковані. Загальні технічні умови»).

       Випробування проводяться за ДСТУ Б В.2.7-253: 2011 «Матеріали та вироби будівельні. Методи визначення опору паропроникненню», ДСТУ Б ГОСТ 28575: 2011 «Захист від корозії в будівництві. Конструкції бетонні і залізобетонні. Випробування паронепроникності захисних покриттів» (ГОСТ 28575-90, IDT) і можуть включати такі показники:

— водопоглинання,

 — водонепроникність,

 — паропроникність,

 — опір дифузії водяної пари.

Інститут має великий досвід в дослідженні фізико-технічних показників декоративних і теплоізоляційних штукатурок і співпрацює з провідними вітчизняними виробниками. Зокрема за останні роки дослідження декоративних і теплоізоляційних штукатурок в інституті замовляло ТОВ «Кема Україна», ЧАО «Термінал-м», ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «МВА», ТОВ «ПК «Поліпласт» і інші компанії.

Подібні статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *