Випробування теплоізоляційних виробів зі спіненого поліетилену

     ДП «НДІБМВ» проводить сертифікаційні і періодичні випробування теплоізоляційних виробів зі спіненого поліетилену на відповідність вітчизняним і європейським нормативним документам (ДСТУ Б В.2.7-195: 2009 «Матеріали та вироби теплоізоляційні. Номенклатура показників», ДСТУ Б ГОСТ 16381: 2011 «Матеріали та вироби будівельні теплоізоляційні. Класифікація і загальні технічні вимоги» (ГОСТ 16381-77, IDT)).

   Випробування проводяться за ДСТУ Б В.2.7-38-95 «Матеріали і вироби теплоізоляційні. Методи випробувань» (ГОСТ 17171-94), ДБН В.2.6-31: 2016 «Теплова ізоляція будівель», ДСТУ Б В.2.7-182: 2009 «Будівельні матеріали. Методи визначення терміну ефективної експлуатації та теплопровідності будівельних ізоляційних матеріалів у розрахункових та стандартних умовах» і можуть включати такі показники:

 — зовнішній вигляд,

 — форма,

 — геометричні розміри,

 — щільність,

 — міцність при розтягуванні,

 — відносне подовження при розриві,

 — водопоглинання,

 — зміна лінійних розмірів при нагріванні.

Інститут має великий досвід в дослідженні фізико-технічних показників виробів зі вспененного поліетилену і співпрацює з провідними вітчизняними виробниками. Зокрема за останні роки дослідження виробів зі вспененного поліетилену в інституті замовляло ТОВ «Моноізол».

Подібні статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *