Організація санітарно-гігієнічних та радіологічних досліджень будівельних матеріалів і виробів

     ДП «НДІБМВ» організовує проведення санітарно-гігієнічної та радіологічної оцінки будівельних матеріалів і виробів.

     Санітарно-гігієнічна оцінка будівельних матеріалів і виробів грунтується на результатах санітарно-хімічних досліджень, спостереженнях на людях (оцінка запаху, рефлекторна дія і т.д.), токсикологічних, фізико-гігієнічних та інших дослідженнях, проведених в лабораторних і натурних умовах. При цьому будівельні матеріали та вироби повинні відповідати наступним загальним вимогам:

1. Не виділяти в навколишнє середовище леткі речовини в таких кількостях, які можуть надавати пряме чи непряме несприятливу дію на організм людини (з урахуванням спільної дії всіх речовин, що виділяються), а також не створювати в приміщенні специфічного запаху в процесі експлуатації приміщень.

2. Не стимулювати розвиток мікрофлори (особливо патогенної).

3. Не погіршувати мікроклімат (температурно-вологісний і світловий режим) приміщень.

Також існують специфічні вимоги до окремих видів будівельних матеріалів і виробів (наприклад полімерні матеріали для покриття підлог не повинні накопичувати статичну електрику, повинні мати обмежений теплоусваіваніе і.т.д.)

Інститут має великий досвід в організації проведення санітарно-гігієнічної та радіологічної оцінки будівельних матеріалів і виробів, і співпрацює з провідними вітчизняними виробниками. За останні роки дослідження проведення санітарно-гігієнічної та радіологічної оцінки будівельних матеріалів і виробів в інституті замовляли ПрАТ «Івано-Франківськцемент», ТОВ «Магма Індустрія», ТОВ «Розумний Дім», ТОВ «ВІНІСАН», ТОВ «Спецбудпроектмонтаж», ПП «АЛІОНІ», ТОВ «Наш пінопласт» та інші компанії.

       Будемо раді з Вами співпрацювати!

Подібні статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *