Перевірка якості та обсягів виконаних будівельних робіт, достовірності кошторисної документації.

      ДП «НДІБМВ» проводить перевірку якості та обсягів виконаних будівельних робіт, достовірності кошторисної документації.

           Перевірка якості виконаних будівельних робіт проводиться шляхом обстеження готових конструкцій, яке включає візуальний огляд, перевірку міцності матеріалів неруйнівними методами, перевірку геометричних параметрів споруди.

           При візуальному огляді перевіряється відповідність виконаних конструкцій конструктивним рішенням, прийнятим в проекті.

    При обстеженні залізобетонних конструкцій вибірково перевіряється міцність і клас бетону на відповідність класу бетону, прийнятому в проекті. Визначаються діаметри і розташування арматурних стержнів і товщина захисного шару бетону.

          При обстеженні металевих конструкцій проводиться перевірка сортаменту сталевих елементів конструкції на відповідність сортаменту, прийнятому в проекті. Вибірково перевіряється тип і параметри зварних швів.

        Вибірково виконується перевірка геометричних параметрів конструкцій з фіксацією їх відхилень від проектних значень. Виконується перевірка зафіксованих відхилень на відповідність їх допустимим нормативам значень.

       На основі виконаних робіт складається висновок з оцінкою якості робіт, причин виникнення пошкоджень і рекомендації по їх ліквідації.

       Перевірка обсягів виконаних будівельних робіт проводиться безпосередньо на об’єкті на основі результатів інструментальних обстежень, актів виконаних робіт та актів на приховані роботи, які складені відповідно до чинного законодавства.

           Перевірка кошторисної документації проводиться після перевірки обсягів виконаних робіт і включає такі етапи:

· Перевірка кошторисів на відповідність виду та обсягу робіт по розділах кошторисної документації на будівництво об’єкта;

· Перевірка коефіцієнтів і норм, що були використані в проекті,  на відповідність проектним і договірними умовами виконання робіт, фактичним умовам будівництва;

· Перевірка достовірності вартості матеріалів і обладнання, передбачених для застосування при будівництві, на відповідність середньоринковими показниками на період будівництва;

· Перевірка додаткових робіт на предмет необхідності їх виконання;

· Визначення фактичної вартості будівництва (ремонту, реконструкції, модернізації і.т.д.) і її відповідності умовам договору та вимогам державних будівельних норм на визначення вартості будівництва (при необхідності);

· Визначення відповідності даних про видах, обсягах виконаних будівельних робіт за цим проектно-кошторисної документації.

Подібні статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *