Випробування щебенево-піщаних сумішей для щебеневих і гравійних основ та покриттів автомобільних доріг (асфальтобетонних, цементобетонних)

          ДП «НДІБМВ» проводить сертифікаційні і періодичні випробування щебенево-піщаних сумішей для щебеневих і гравійних основ та покриттів автомобільних доріг (асфальтобетонних, цементобетонних) на відповідність вітчизняним і європейським нормативним документам (ДСТУ Б В.2.7-30: 2013 «Матеріали нерудні для щебеневих і гравійних основ та покриттів автомобільних доріг. Загальні технічні умови», ДСТУ Б В.2.7-127 діє до: 2015 «Суміші асфальтобетонні і асфальтобетон щебенево-мастикові. Технічні умови»).
Випробування проводяться за ДСТУ Б В.2.7-71-98 «Щебінь і гравій із щільних гірських порід і відходів промислового виробництва для будівельних робіт. Методи фізико-механічних випробувань» (ГОСТ 8269.0-97) і можуть включати такі показники:
— зерновий склад,
— форма зерен,
— міцність зерен за дробільністю,
— морозостійкість,
— вміст пилеподібних і глинистих частинок,
— вміст глини в грудках,
— насипна щільність,
— порожнистість,
— модуль крупності піску,
— водостійкість.

Інститут має великий досвід в дослідженні фізико-технічних показників щебенево-піщаних сумішей. За останні роки дослідження щебенево-піщаної суміші в інституті замовляли ТДВ «Білоцерківський кар’єр», ПрАТ «Транснаціональна корпорація» Граніт «, ТОВ» Гранд Рудас «та інші компанії.

Подібні статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *