Випробування щебенево-піщаних сумішей і піщано-гравійних сумішей для щебеневих і гравійних основ та покриттів автомобільних доріг (асфальтобетонних, цементобетонних)

ДП «НДІБМВ» проводить сертифікаційні і періодичні випробування щебенево-піщаних сумішей і піщано-гравійних сумішей для щебеневих і гравійних основ та покриттів автомобільних доріг (асфальтобетонних, цементобетонних) на відповідність вітчизняним і європейським нормативним документам (ДСТУ Б В.2.7-30: 2013 «Матеріали нерудні для щебеневих і гравійних основ та покриттів автомобільних доріг. Загальні технічні умови», ДСТУ Б В.2.7-127: 2015 «Суміші асфальтобетонні і асфальтобетон щебенево-мастикові. Технічні умови», ДСТУ Б В.2.7-203: 2009 «Будівельні матеріали. Суміші піщано-гравійні для будівельних робіт. Технічні умови»).

Випробування проводяться за ДСТУ Б В.2.7-71-98 «Щебінь і гравій із щільних гірських порід і відходів промислового виробництва для будівельних робіт. Методи фізико-механічних випробувань» (ГОСТ 8269.0-97) і можуть включати такі показники:

— зерновий склад,

— форма зерен,

— міцність зерен за дробільністю,

— морозостійкість,

— вміст пилеподібних та глинистих частинок,

— вміст глини в грудках,

— насипна щільність,

— порожнистість,

— модуль крупності піску,

— водостійкість тощо.

Також проводимо відбір зразків.

Інститут має великий досвід в дослідженні фізико-технічних показників щебенево-піщаних сумішей. За останні роки дослідження щебенево-піщаних сумішей в інституті замовляли ТДВ «Білоцерківський кар’єр», ПрАТ «Транснаціональна корпорація» Граніт «, ТОВ» Гранд Рудас «та інші компанії.

Подібні статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *